Zijn er overnachtingsmogelijkheden in de buurt van de vergaderruimtes?
In ons hotel is niet één kamer hetzelfde. Wij hebben hotelkamers met terras of balkon. Het hotel telt in totaal 18 hotelkamers.
Al onze 18 kamers bevinden zich in twee losse gebouwen naast ons restaurant. Hierdoor is er meer rust en heeft iedere kamer een balkon of terras met uitzicht op groen. Al onze kamers zijn tweepersoonskamers. In gebouw Taxus is het mogelijk om de bedden eventueel uit elkaar te zetten. Hier hebben wij 6 classic kamers met douche en 2 comfort kamers met bad. Alle kamers bevinden zich op de begane grond en hebben een eigen terras met een zitje voor twee. Ons tweede gebouw Larix bevindt zich achter Taxus en heeft onze junior suite, 5 deluxe kamers met bad en 4 comfort kamers met douche. Onze bedden in Larix hebben handgemaakte savoir matrassen gemaakt van lamswol, kasjmier, paardenhaar en meer natuurlijke materialen.
Voorovernachtingen
Speciaal voor deelnemers of trainers die gebruik maken van een van onze zalen bieden wij een speciaal tarief voor voorovernachtingen.
Meer hotelkamers
Wijzelf beschikken over 18 tweepersoons hotelkamers, maar werken regelmatig samen met lokale hotels als wij meer kamers nodig hebben. Wij kunnen hierbij ook onze shuttle service aanbieden om uw vergadergasten te vervoeren. De hotels waarmee wij samenwerken liggen binnen 5 minuten afstand per auto.